SPOLUPRÁCE S MŠ

JÓGA PRO DĚTI V MATEŘSKÉ ŠKOLE
MANDALA/MATEŘSKÁ ŠKOLA

JIŽ 10 LET SPOLUPRÁCE

S paní ředitelkou Janou Jiskrovou
Studentská 3077, Kladno

Andrea Mlynáříková o spolupráci se školkou:

Spolupráce s ředitelkou Mateřské školy Studentská 3077 Kladno paní Janou Jiskrovou započala v roce 2015, kdy jsem od ní dostala laskavou nabídku nejdříve chodit 1x týdně do mateřské školky praktikovat Harmonizační lekci pro pracovní tým školky spolu s paní ředitelkou. 

Následující rok mi paní ředitelka nabídla možnost učit ve školce také Dětskou jógu. Tato aktivita trvá od roku 2016 ve školce do současnosti a velmi si této možnosti a velkorysosti paní ředitelky Jiskrové vážím, stejně tak jako její velké podpory a pomoci nejen v oblasti pracovní.

S paní ředitelkou Janou Jiskrovou jsme navozovaly s postupujícím časem krásné a hluboké přátelství a dovoluji si ji považovat za svou spřízněnou duši, člověka velice blízkého mému srdci, mého rodinného přítele a bytost, která je vnitřně velmi bohatá, laskavá, přívětivá, moudrá, inteligentní, krásná a silná.

Je mi velkou ctí, a velkým požehnáním, že jsem mohla Janičku poznat a že zastává nezanedbatelnou a nepostradatelnou součást mého života a je zároveň součástí mého životního příběhu a já mohu být zase dílem toho jejího. Můj život velmi obohacuje, dalo by se říci pečuje o něj a také o celou mou rodinu. Velmi mi v životě po všech stránkách pomohla, je mým posluchačem i moudrým poradcem a já jí za to velmi děkuji a vděčím jí za mnohé. 

                                                                                                                                                                           

Mgr. Andrea (Svatava) Mlynáříková

Lektorka Jógy a Zdravotně RHB cvičení pro děti                                s dlouholetou s praxí

+ 420 723 754 391

mandala@mandala-cer.cz

„MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI, OZVĚTE SE PROSÍM. DĚTSKOU JÓGU MOHU PRAKTIKOVAT BUĎTO PŘÍMO VE VAŠÍ ŠKOLCE NEBO MŮŽETE S DĚTMI PŘIJÍT PO DOMLUVĚ ZA MNOU DO MANDALY .“ TĚŠÍM SE NA VÁS ANDREA

INDIVIDUÁLNÍ (EXTERNÍ) SPOLUPRÁCE
MANDALA INDIVIDUÁLNĚ
Rehabilitace po dětské mozkové obrně

Mgr. Doris Průšová

Od roku 2021 jsem hledala rehabilitační, která by z důvodu mého handicapu mohla dojíždět až ke mně domů. Moc se mi to nedařilo, až mi byla v roce 2022 doporučena Andy, za což jsem zpětně velmi vděčná. Už na začátku našeho fungování mě zaujalo spojení vystudované rehabilitace s konceptem jógového energetického centra Mandala. Po roce pravidelného cvičení můžu zhodnotit, že se cítím mnohem lépe než před tím. Tudíž toto možná trochu neobvyklé spojení je pro mne velkým přínosem do života. A je mi ctí, že mohu být externí součástí Mandaly“.

Doris Průšová

Andrea dodává:

V roce 2022 jsem byla k mému velkému potěšení a štěstí seznámena s Doris (a od té doby za ní díky jejímu zájmu a zároveň podpoře, kterou vyjadřuje Mandale, s jejíž filozofií rezonuje, dojíždím pravidelně dvakrát týdně).

Doris je úžasná mladá žena s velkým potenciálem a hlubokým životním příběhem (seznámila mě s ní a doporučila mě Doris má dlouholetá klientka a kamarádka Aneta, které za toto významné propojení moc děkuji).

Doris byla po narození zjištěna DMO (dětská mozková obrna) a potřebuje pro pohyb využívat vozík. To je však jediné nedobrovolné omezení této úžasné ženy. Doris je inteligentní, soucitná a moudrá slečna, která vystudovala vysokou školu a je zaměstnaná na plný úvazek jako „Referent společné státní správy a samosprávy“ u HZS ČR.  Dále je také aktivní v projektu „O KROK“, kde působí jako členka pracovní skupiny, která se snaží bourat bariéry na pracovištích ve firmách.

Je mi ctí býti jí alespoň trochu nápomocna a přinést jí snad určitou drobnou úlevu na její Velké životní cestě. 

PROGRAM PRO SKUPINY
MANDALA/ŠAMANSKÉ BUBNOVÁNÍ 

Ladislav Kročák – SAM MODRÝ MEDVĚD
Milena Kročáková – MOUCHA

www.mato.cz

„Vážíme si všech lidí, kteří dělají to, co Andy v Mandale, je to skvělá příležitost, aby se lidé v dnešní těžké době sdružovali. Děkujeme.Sam a Moucha☼.“

Andrea Mlynáříková dodává:

„Sam Modrý Medvěd a Moucha jsou k mému velkému potěšení po několik let již pravidelnými harmonizátory, ladiči a průvodci při Jarních a Podzimních rovnodennostech, které oslavujeme v Mandale. Jsou přispívateli a zesilovači těchto důležitých a silných období roku a svým úžasným Seminářem se šamanskými bubny a šamanským bubnováním jsou velkým přínosem pro všechny jeho účastníky a celou Mandalu“.  

Dovoluji si Sama a Mouchu nazvat svými hlubokými a věrnými a důležitými přáteli a mentory a jejich pravidelná přítomnost, ochota a pomoc Mandale po stránce energetické i finanční je nesmírným a neopomenutelným přínosem pro Mandalu jako projekt, jehož filozofie je poskytování harmonizačních programů pro všechny sdílné bytosti dobré vůle.

Velice si Sama a Mouchy vážím jako lidí, bytostí, čistých duší, stejně tak jako profesionálů a odborníků, kteří s laskavostí a láskou vedou své Semináře v rámci celé ČR a jsem velice vděčná za jejich ochotu a sounáležitost být součástí Mandaly.

Sam promlouvá:

„Vyrábím šamanské bubny a jezdím s nimi mezi lidi, protože si myslím, že zejména v dnešní době může buben současnému člověku v mnohém pomoci. Nejde jen o to si ve skupině zabubnovat s případným zajímavým zážitkem. Buben v tomto případě slouží jako vhodný rezonátor pro zesílení záměru.

Semináře, které nabízíme v rámci celé ČR jsou určeny pro lidi, kteří chtějí pracovat na svém duchovním rozvoji. Neodejdou jako neošamani, ale budou vědět, jak si usnadnit řešení každodenních situací“.

                                                                                                                                                                           

Těšíme se na vás v Mandale.