dětské aktivity

 v Mandala centru 

DĚTI MAJÍ DOSTAT TAKOVÉ BOHATSTVÍ, O KTERÉ BY NEPŘIŠLY, ANI KDYBY SE PŘI ZTROSKOTÁNÍ ZACHRÁNILY NAHÉ…

V MANDALE SE Z DĚTÍ UŽ OD ROKU 2014 STÁVAJÍ MANDALÁČKY

Mandaláček, to je takový malý, někdy i větší človíček, který je velmi přátelský, empatický, sdílný, milý, ale může mít i své bolístky, smutečky nebo obavy. Od toho je tady s námi v Mandale, aby na to nebyl sám a mohl se o to podělit!

JÓGA PRO DĚTI

“MANDALIČKA JÓGIČKA”

ZÁKLADEM NAŠEHO CVIČENÍ (JÓGY) S DĚTMI V MANDALE JE MOTIVACE A HRA
Cvičíme, povídáme si, zpíváme, malujeme si, hrajeme si, někdy taky jen tak relaxujeme, ale vždy jsem spolu rádi a je nám prima.

 

PO CELÝ ŠKOLNÍ ROK – VŽDY V PONDĚLÍ:

MANDALÁČCI 3-6 LET 15:30-16:15 HOD.
MANDALÁČCI 7-14 LET 16:30-17:15 HOD.

Věkové rozdělení není striktní! Přidat se můžete v průběhu celého roku (nepracujeme formou uceleného kurzu). Noví mandaláčci jsou vždy vítáni.

 

Jednorázový vstup 140,-/ 1 dítě, 260,-/2 děti (nemusí být jen sourozenci)

Permanentka 10 VSTUPŮ 1200,-/ časově neomezená
Permanentka 20 VSTUPŮ 2200,-/ časově neomezená
Permanentku mohou využívat např. sourozenci dohromady.

?

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR “PRÁZDNINOVÝ MANDALÁČEK”


TVOŘIVÉ LÉTO PRO DĚTI S MANDALOU

Motto a priorita našich příměstských táborů s Mandalou:
„Spolu jsme zde všichni přátelé, nikoli rivalové, Mandaláček stírá věkové či jakékoli jiné rozdíly mezi dětmi. Záměrem našich táborů je přinášet radost z každé činnosti, kterou společně vytváříme, klidná atmosféra, pocit bezpečí a sounáležitosti, hlavně u těch nejmenších Mandaláčků. Zábava, tvoření, celkové uvolnění a odpočinek“. 

Cvičíme jógu, zdravotní a rehabilitační cvičení, malujeme Mandaly, vymalováváme jógové pozice, tvoříme, chodíme na hřiště a na prolézačky, hrajeme zábavné hry v Mandale i venku v přírodě, na naší zahradě. Celý týden je protkaný a cílený na relaxaci, legraci a hru. 

Průběh a organizaci tábora zajišťuji já jako speciálně pedagogický pracovník a bio-psycho-sociální pracovník. Spolupracuji se zkušenými kolegyněmi z řad pedagožek a výběr praktikantů cílím na děti, které tábory s Mandalou prošly jako Mandaláčci.

Na táborech máme na sebe více času a prostoru, než při scházení se sice s některými z vás pravidelně přes rok, ale pouze jedenkrát týdně na naší Mandaličce jógičce. Na prázdninovém mandaláčkovi se můžeme vidět celý týden od rána až do pozdního odpoledne, takže si to můžeme moc užít, v klidu si popovídat o všech radostech i starůstkách. Každý rok se víc a víc rozrůstáme a těšíme se na naše nové kamarády a kamarádky, od kterých se můžeme zase něco nového naučit a oni od nás. Na všechny stávající i nové Mandaláčky se moc a moc těšíme. JUPÍÍÍÍÍÍ!!!!!

?

Mgr. Andrea Mlynáříková

Zakladatelka Mandaličky jógičky a Prázdninového Mandaláčka

Andrea Mlynáříková

Aktivity pro děti i dospělé

+ 420 723 754 391

mandala@mandala-cer.cz

….“

CVIČENÍ S DĚTMI SE VĚNUJI OD SVÝCH 17 LET. ZPOČÁTKU JSEM SE VĚNOVALA PŘEDŠKOLNÍM DĚTEM A MLADŠÍM ŠKOLNÍM VĚKOVÝM SKUPINÁM AEROBNÍ FORMOU CVIČENÍ.

V LETECH 2002-2005 JSEM VEDLA DĚTSKOU OZDRAVOVNU NA ŠUMAVĚ NA JAVORNÍKU, PRO DĚTI S RESPIRAČNÍMI POTÍŽEMI, KDE JSEM S DĚTMI CVIČILA REHABILITAČNÍ A ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ.

OD ROKU 2015 SPOLUPRACUJI S MATEŘSKOU ŠKOLOU STUDENTSKÁ 3077 KLADNO-ROZDĚLOV KDE VEDU KURZ JÓGY PRO DĚTI.

V LETECH 2017-2022 JSEM SPOLUPRACOVALA S NADACÍ PRO ROZVOJ PLNÉHO VĚDOMÍ V RÁMCI JSEM VEDLA LEKCE JÓGY PRO DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU V DĚTSKÉM DOMOVĚ V LEDCÍCH.

V ROCE 2017 JSEM TÉŽ VEDLA LEKCE JÓGY PRO „TEENAGERY“ V DĚTSKÉM DOMOVĚ V UNHOŠTI.

OD ROKU 2014, KDY JSEM ZALOŽILA MANDALU, VEDU DĚTSKOU JÓGU PRO DĚTI 3-15 LET V MANDALE SPOLEČNĚ S MÝMI SPOLUPRACOVNICEMI (MANDALKAMI).

MUDr. MARIE KVĚTOVÁ

Pediatr

homeopatie & nastřelování náušnic

MUDr. Marie Květová

Dětská pediatrička na penzi

Homeopatická terapeutka pro děti
Nastřelování náušnic dětem

+ 420 737 970 205

„Jsem pediatr na penzi s dlouholetou terapeutickou praxí v oboru dětského lékařství.“  


Jsem pediatr na penzi s dlouholetou terapeutickou praxí v oboru dětského lékařství.  

V Mandale poskytuji službu Nastřelování náušnic a Homeopatickou léčbu pro děti.

Zaujal vás náš program?