individuální program

Individuální spolupráce dle vašich potřeb

Prozkoumejte možnosti níže a podívejte se na příklad z praxe

DLE VAŠICH POTŘEB VYTVOŘÍME RÁMEC INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU PŘESNĚ PRO VÁS
s možností praktikování osobně buďto v Mandale
či v pohodlí vašeho domova, ev. online.

„Individuální program: Vytvoříme společně rámec programu přesně Vám na míru, tak, aby splňoval požadavky Vašich potřeb. Program můžeme praktikovat buďto u vás, v pohodlí Vašeho domova nebo v harmonickém prostředí Mandaly nebo online. Máte-li zájem o Individuální program, ozvěte se mi prosím viz kontakt a kontaktní formulář níže. Těším se na vás, Andrea.“.

Cena je nastavena vždy individuálně, odvíjí se dle místa praxe a rozměru praxe.
Obecný celkový jednorázový cenový rámec se vč. dopravy „Kladno a okolí“
se pohybuje okolo 1650,- Kč/60 min. praxe.

Při pravidelném praktikování (10x a více) 10% sleva  .

UKÁZKA Z PRAXE PRÁCE S KLIENTKOU

REHABILITACE PO DĚTSKÉ MOZKOVÉ PŘÍHODĚ

Mgr. Doris Průšová využívá individuální program,
jehož rámec jsme společně nastavily
a který praktikujeme
v pohodlí jejího domova

Od roku 2021 jsem hledala rehabilitační, která by z důvodu mého handicapu mohla dojíždět až ke mně domů. Moc se mi to nedařilo, až mi byla v roce 2022 doporučena Andy, za což jsem zpětně velmi vděčná. Už na začátku našeho fungování mě zaujalo spojení vystudované rehabilitace s konceptem jógových prvků, které praktikuje ve svém Centru energetické rovnováhy Mandala, které založila.
Po prvním roce pravidelného cvičení můžu zhodnotit, že se cítím mnohem lépe než před tím. Tudíž toto možná trochu neobvyklé spojení je pro mne velkým přínosem do života. A je mi ctí, že mohu být externí součástí Mandaly“.

Doris Průšová

Andrea dodává:

V roce 2022 jsem byla k mému velkému potěšení a štěstí seznámena s Doris (a od té doby za ní díky jejímu zájmu a zároveň podpoře, kterou vyjadřuje Mandale, s jejíž filozofií rezonuje, dojíždím pravidelně dvakrát týdně).

Doris je úžasná mladá žena s velkým potenciálem a hlubokým životním příběhem (seznámila mě s ní a doporučila mě Doris má dlouholetá klientka a kamarádka Aneta, které za toto významné propojení moc děkuji).

Doris byla po narození zjištěna DMO (dětská mozková obrna) a potřebuje pro pohyb využívat vozík. To je však jediné nedobrovolné omezení této úžasné ženy. Doris je inteligentní, soucitná a moudrá slečna, která vystudovala vysokou školu a je zaměstnaná na plný úvazek jako „Referent společné státní správy a samosprávy“ u HZS ČR.  Dále je také aktivní v projektu „O KROK“, kde působí jako členka pracovní skupiny, která se snaží bourat bariéry na pracovištích ve firmách.

Je mi ctí býti jí alespoň trochu nápomocna a přinést jí snad určitou drobnou úlevu na její Velké životní cestě. 

Mgr. Andrea (Svatava) Mlynáříková

Certifikovaná cvičitelka zdravotní TV (Palestra)
Terapeutka rehabilitačního cvičení (Zdravotně sociální fakulta)
Lektorka Jógové harmonizační terapie (osobně vytvořeno)

+ 420 723 754 391

mandala@mandala-cer.cz

3 + 8 =

Těšíme se na vás v Mandale.