Pro duši

Aktivační/Harmonizační kódy, Metoda RUŠ, Terapie srdcem, Celostní terapeutická péče

Aktivační/Harmonizační kódy

„V Mandale jsem si vytvořila svůj vlastní svět a přesto se tam necítím být sama. Jsem součástí týmu, jenž se vzájemně propojuje a podporuje ve jménu Jednoty“.

Pro osobní setkání s klientem jsem si vybrala Centrum energetické rovnováhy Mandala, kde se zabývám Aktivačními/Harmonizačními kódy a pomáhám prostřednictvím terapie svým klientům k osobnímu růstu. Pracuji v energetickém poli klienta a mezi nejčastějšími požadavky jsou například: čištění rodové linie, odstranění energetických bloků, zátěží a fobií nejen z minulých životů. Mezi mými službami najdete ale i harmonizaci čaker, čištění aury či energetické čištění prostorů. Maluji obrazy (energetické zářiče) a ke své práci využívám i magickou sílu minerálů…

  ?

  Andrea Holasová

  Aktivační a harmonizační kódy

  + 420 778 221 584

  mandala@mandala-cer.cz

  Neexistuje špatná cesta, pouze jiná….“

  Metoda RUŠ

  Jmenuji se Petra Rosenkranzová, jsem terapeutkou Metody RUŠ a moc mě těší, že jsem členkou skvělého týmu centra Mandaly.

  Metodou RUŠ se zabývám již sedmým rokem a velmi ráda ji ve své praxi používám z řady důvodů. Ty nejdůležitější ale jsou, že funguje rychle, účinně a šetrně.

  Pod mým vedením se klient zaměřuje na vyhledání a efektivní odstranění negativních programů (přesvědčení, vzorců, bloků), prostě příčin, které mu způsobují nepříjemné pocity, stres, úzkosti, bolesti, problémy a strachy.

  Výsledky jsou úžasné. Klient je často překvapen, jak snadno a rychle se zbaví svých problémů a trápení. Odchází rozzářen s uvědoměním, že život má jen on sám ve vlastních rukou a vše, co si dovolí a rozhodne se změnit, je možné a stává se skutečností.

  Jste-li rozhodnutí, že toužíte být tvůrcem vlastního života, vlastní cesty, ráda Vám s tím prostřednictvím Metody RUŠ pomohu.

  ?

  PETRA ROSENKRANZOVÁ

  Terapeutka Metody RUŠ

  + 420 774 483 855

  mandala@mandala-cer.cz

   Jste-li rozhodnutí, že toužíte být tvůrcem vlastního života, vlastní cesty, ráda Vám s tím prostřednictvím Metody RUŠ pomohu.“

  Terapie srdcem

  Centrum Mandala mě baví pro společný zájem – sdílení a tvoření v respektu a laskavosti. Všichni jistě vnímáme, že v současnosti dochází ve společnosti ke změnám. Jako již několikrát se v minulosti stalo, i my nyní vstupujeme jako lidstvo do nového paradigmatu. V tomto ohledu hodnoty jako jsou laskavost, pozornost k sobě i k okolí, schopnost spolupráce, empatie, jistě budou dobrou orientací a kompasem v nových situacích, které začínají přicházet v souvislosti s energetickým přenastavováním Staré Země do Nové a zapojování a orientování se v nových schématech našeho života.

  S Gabrielem jsme navázali spolupráci v Mandale v roce 2022. Činnost našeho týmu obohatil a rozšířil o individuální i kolektivní práci na mentální i fyzické úrovni jedince. Spolupráce s Gabrielem má pro mne a klienty Mandaly významný potenciál. Gabriel je nápomocen také v terapii dětem a specializuje se na skupinové semináře, které cílí na vzájemnou interakci a symbiózu spolupráce mezi rodičem a dítětem,“ pochvaluje si spolupráci s Gabrielem zakladatelka Mandaly Andrea Mlynáříková. 

  Terapie srdcem je individuální, mentální práce. Jemným, laskavým a postupným přístupem provází klienty k jejich podstatě. Cílem této práce je opět v sobě objevit jedinečnost a vnitřní sílu a vrátit do života rovnováhu, spokojenost a vnitřní jistotu. 

  Jelikož se mentální a fyzická rovina o sebe opírají a neodmyslitelně k sobě patří, další jeho velmi prospěšná a efektivní práce v Mandale, kterou se zabývá, je měření energie fyzického těla. Fyzickou a zároveň mentální rovnováhu těla harmonizuje pomocí produktů ENERGY,“ doplňuje A. Mlynáříková. 

  ?

  GABRIEL PEČINKA

  Terapeut Terapie srdcem, Konzultant produktů ENERGY

  + 420 739 055 116

  mandala@mandala-cer.cz

  „Největší duchovno je, žít obyčejný, radostný a laskavý život v pravdě k sobě i okolí.“

  Celostní terapeutická péče

  V MANDALE působím od roku 2022, ale znám ji už dlouho. Vždy mi byla velmi blízká. Je tu velice příjemná atmosféra a energie. Ráda jsem sem chodila a ještě jako klientka jsem si říkala, že TADY bych někdy ráda působila jako průvodkyně a terapeutka.

  A tak se děje. Krásný příklad toho, jak si tvoříme svůj život a plníme své sny. Když řekneme ANO SOBĚ a DOVOLÍME SI naslouchat. Jdeme tam, kam nás TO volá a táhne. Odevzdáme se v důvěře, že je o nás postaráno, ŽIVOTU. A tím si otevřeme PROSTOR PRO ZÁZRAKY…

  Podporuji a provázím Vás na cestě. Z místa, kde se právě teď nacházíte, do míst nebo situací kam se přejete dostat. Ať už Vás trápí nebo tíží cokoliv. Často se prostě “ jen“ necítíme dobře, ani nevíme proč. Chceš se vydat na cestu sebepoznání a vzít zodpovědnost za svůj život a zdraví do vlastních rukou? Anebo si jen popovídat a svěřit se v bezpečném láskyplném empatickém prostoru? Toto, a všechno mezi tím, je možné. Stačí se vyslyšet a DOVOLIT SI říct o podporu, kterou potřebuje každý z nás. Pracujeme na všech úrovních (psychické, fyzické, emoční…)s pomocí – psychoterapeutických technik, vědomého doteku, hlasu, hudby, zdravého pohybu, energetického ošetření, masáže a mnohých dalších…

  Podle individuálních potřeb každého…

  Vzděláváním v těchto oblastech se zabývám přes 10 let, a je to cesta, která nikdy nekončí.

  Dělá mi to radost a tu ráda předávám dál. A TO MÁ SMYSL.

  ?

  KLÁRA DOUŠOVÁ

  Celostní terapie

  + 420 602 275 144

  mandala@mandala-cer.cz

  Často se prostě “ jen“ necítíme dobře, ani nevíme proč. Chceš se vydat na cestu sebepoznání a vzít zodpovědnost za svůj život a zdraví do vlastních rukou?