Péče o tělo

 v Mandala centru 

Masáže

Celostní a holistická péče 

„Říká se, že když dělají dva totéž, není to nutně totéž. Platí to zřejmě i při péči o tělo, duši nebo o obojí současně. Tady v MANDALE URČITĚ. A když UŽ to platí pro přístup ke VŠEM klientům bez rozdílu, jestli za ně mohu mluvit, možná není nutno hledat služby na více místech ve městě. Jako součást týmu cítím, že vnímáme hodně věcí v životě hodně podobně. Říká se, že „vibrujeme na stejné frekvenci“. Ta je zakotvena ve filozofii MANDALY. Zkuste ji“.

Slova zakladatelky Mandaly: S Vláďou spolupracuji v Mandale od roku 2018. Je spolehlivým, přátelským a stabilním členem týmu. Jeho masérská činnost je na vysoké, odborné a profesionální úrovni. Ke klientovi přistupuje holisticky a celostně, zajímá se také o psychosomatickou složku situace či problému, se kterým klient přichází. Celostní a holistická péče je v Mandale prioritou číslo jedna a Vláďa je jejím vykonavatelem v praxi v Mandale. Jsem velmi potěšena naší spoluprací.“

Na jakou masáž se můžete k Vláďovi objednat?

– lávovými kameny
– relaxační
– sportovní
– těhotenská

?

Vladimír Ďurica

Masér

+ 420 775 064 055

mandala@mandala-cer.cz

Tetování

Více informací o Čchi-Kung

V Mandale se specializuji na vedení lekcí Čchi-kungu. Čchi-kung je velmi důležitým, potřebným, nápomocným, funkčním a efektivním nástrojem, který dokonale zapadá do celkové filozofie Mandaly, jako celostního, holistického naladění směru Zdraví pro každého.

“Meditujeme, abychom cítili své základní dobro”.  S.M.Rinpoče 

?

OLINKA ŠPLÍCHALOVÁ

+ 420 728 357 093

mandala@mandala-cer.cz

Image medicína

Více o Image medicíně

Image Medicine vychází z původních diagnostických a léčebných metod starověkého čínského lékaře Bian Que (Pien Čchüe) žijícího v letech 407-310 p.n.l. (zakladatel pulsové diagnostiky a akupunktury, metody vycházely ze schopností diagnózy vnitřními smysly).


V současné době je Image medicína rozvíjena především prof. XU Mingtangem s poznatky současné vědy, např. kvantové fyziky. Jedná se tedy o tradiční, tisíci let prověřenou metodu, která je nově upravena na moderní směr léčení, založený na podrobné diagnóze člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, ale také z hlediska harmonie energií jin a jang a také úrovně prázdnoty ­- jednoty.

Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně v harmonii.

Tento druh medicíny používá schopnosti mysli a vědomí pracovat s obrazy nebo obrázky, tudíž diagnostika a léčení je založeno na vidění a změně obrazu.

Kde je nerovnováha nebo nemoc, tam se objevují obrazy (situace z minulosti, dlouhodobé zatížení nebo stresové situace), které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie v meridiánech.

Image medicine je založena na modelu života, podle něhož se člověk skládá ze tří částí: fyzického těla, energie a duše. Tato koncepce umožňuje hledat příčiny potíží a jejich řešení velmi komplexně, nejen na úrovni fyzického těla.

Součástí terapie je také rozhovor s klientem a seznámení se s jeho životním stylem, rodinnými i pracovními vztahy.

Image Medicine je velmi kreativní obor a každá terapie je originální a individuální stejně jako každý člověk. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou formu, která nemá žádné vedlejší účinky. Metody IM lze kombinovat s jakoukoli další léčbou.

?

MONIKA NOVÁČKOVÁ, DiS.

Image medicína

+ 420 724 293 944

mandala@mandala-cer.cz

Image medicine je založena na modelu života, podle něhož se člověk skládá ze tří částí: fyzického těla, energie a duše.“

Zaujal vás náš program?