Naši milí věrní i noví příznivci a zájemci našich již tradičních příměstských táborů s Mandalou. Níže naleznete informační letáček o táboře a dále online přihláškový formulář, který prosím využijte k rezervaci. Přihlášení Mandaláčci mají rezervované místo na táboře/táborech. Nejdéle do konce května odpovědní zástupci obdrží (na e-mail, který uvedli v přihlášce) podrobné informace o táboře. Letos je nově zavedena rezervační záloha 1.000,-Kč z ceny tábora, kterou prosím uhraďte do 7 dní po přijetí potvrzení vaší rezervace pro Mandaláčka na tábor. Platební údaje naleznete níže. Těšíme se moc na všechny Mandaláčky v Mandale a na naší krásné zahradě.

?

 

LETNÍ MANDALÁČEK

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S MANDALOU PRO DĚTI 3-15 LET

PRÁZDNINY S MANDALOU PLNÉ TVOŘENÍ POHODY A RELAXACE

  TERMÍNY  2024

  • 15.-19. červenec 2024

  Ještě 5 volných míst

  • 12.-16. srpen 2024

  Ještě 8 volných míst

  REZERVAČNÍ ZÁLOHU 1. 000,- Kč (z ceny tábora) PROSÍM ZASÍLEJTE NA ČÍSLO ÚČTU: 24 00 78 62 40/2010.     Do poznámky uveďte jméno dítěte a termín tábora. Zálohovou platbu prosím uhradit do 7 dní po obdržení potvrzení vaší rezervace na tábor. Děkuji a těšíme se. Andrea a Mandaláček tým.

  Vaše dotazy směřujte na
  Mgr. Andreu Mlynáříkovou

  Zakladatelku

  Mandaličky jógičky & Prázdninového Mandaláčka

  Mgr. Andrea Mlynáříková

  Organizátorka příměstských táborů
  Lektorka dětské jógy s dlouholetou praxí
  Certifikovaná cvičitelka zdravotní TV
  Konzultantka, Speciální pedagožka

  + 420 723 754 391

  mandala@mandala-cer.cz

  8 + 11 =

  „Děti mají dostat takové bohatství, o které by nepřišly, ani kdyby se při ztroskotání zachránily nahé…“ Fernández de Lisardi

  FOTOGALERIE

  Příměstské tábory s Mandalou

  Těšíme se na vás v Mandale.